O marce Deuter

Deuter to firma, której nikomu poważnie zaangażowanemu w turystykę i podróże nie trzeba przedstawiać. Marka od ponad 100 lat jest synonimem najwyższej jakości. Firma Deuter powstała w 1898 roku w Niemczech.

Jej nazwa to po prostu nazwisko założyciela manufaktury, w której szyto początkowo tylko namioty przeznaczone dla wojska. To były czasy, gdy turystyka masowa dopiero raczkowała, a wyjazdy urlopowe wciąż były nowością i luksusem. Gdy jednak się upowszechniły firma Deuter była jedną z pierwszych, które dostrzegły to zjawisko.

Deuter rozpoczął produkcję plecaków turystycznych, namiotów i śpiworów. Po wojnie marka Deuter była już znana praktycznie na całym świecie i powszechnie uważana za jedną z wiodących firm w branży. Deuter słynął z tego, że bardzo szybko wdrażał wszelkie nowinki technologiczne i ciągle pracował nad modernizacją swoich flagowych produktów.

Co ważne, marka Deuter dbała, by nowoczesne technologie były dostępne nie tylko w modelach z najwyższej półki, ale by korzystali z nich także zwyczajni turyści i ci, których nie stać na najdroższy sprzęt, ale chcą podróżować.

historia_deuter_a

 

Plecaki Deuter to plecaki najczęściej polecane przez podróżników i aktywnych turystów. Warto też zaznaczyć, że bardzo często pojawiają się też na górze wszelkiego typu branżowych rankingów i konkursów, które mają wyróżnić najlepszy sprzęt turystyczny. Sprawdźmy, dlaczego plecaki Deuter są tak popularne wśród tych, którzy z pasją przemierzają świat.

Otóż zacznijmy od tego, że w cenie jest niesamowicie różnorodna oferta marki Deuter. Dzięki temu mogą z niej skorzystać zarówno ci, którzy traktują turystykę jako wakacyjną rekreację, jak i ci, którzy chcą bić kolejne rekordy i traktują podróże bardziej wyczynowo. Plecaki Deuter są zawsze znakomitej jakości, niezależnie od tego, czy sięgamy po najprostszy model, czy po zaawansowane rozwiązania dla zawodowców.

Dzięki temu plecaki Deuter zasłynęły wyjątkową trwałością i odpornością – to ekwipunek, z którym masz gwarancję, że w czasie wycieczki nie spotka cię żadna przykra awaria. Plecaki Deuter to najlepsza recepta na udany aktywny odpoczynek w górach czy innym otoczeniu.

1999_2001

Dodaj komentarz