Deuter Fit Center

Jak dopasować plecak? Z takim pytaniem na pewno każdy się zmierzył w momencie zakupu plecaka.

Od dawna wiadomo, że właściwie dopasowany plecak to nie tylko wygada, ale i bezpieczeństwo, a odpowiednie rozmieszczenie bagażu gwarantuje zachowanie sił na dłuższy czas. W trosce o dobro naszego klienta zostaliśmy wyposażenie w specjalne stanowisko Deuter Fit Center.  Jako jeden z nielicznych sklepów w Polsce , jednocześnie jeden z dwóch w Warszawie oferujemy takie stanowisko.

Deuter Fit Center

Fit Center to akcja mająca na celu kompleksowe rozwiązanie problemów z doborem plecaka. Centrum zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dawało możliwość przymierzenia plecaka w warunkach przypominających jego faktyczny załadunek. Wraz z przygotowanymi instrukcjami oraz odpowiednio przeszkoloną obsługą sklepu doradzimy i pokażemy  klientom, jak właściwie zapakować i dopasować plecak do własnej sylwetki oraz umożliwi podjęcie właściwej decyzji co do wyboru odpowiedniego modelu.

Plecaki Deuter są niezwykle różnorodne i w zależności od przeznaczenia zastosowano w nich różne systemy nośne. Fit Center pozwoli znacznie szybciej i łatwiej odnaleźć różnice pomiędzy nimi a także docenić doskonały rozkład ciężaru w naszych plecakach.

manfrotto

 

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdziecie największą realną dostępność plecaków takich marek jak Deuter, Lowe Alpine, Osprey, Salewa czy Vaude.

Sklep Explore.pl
www.explore.pl
Sklep explore.pl

Telefony

tel.: 22 667 94 68
tel. kom: 512 077 991

Kontakt e-mail

sklep@explore.pl

Adres biura i punkt odbioru osobistego

ul. H. Opieńskiego 3 (Piksel)
02-495 Warszawa

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek od 10-tej do 18-tej.
sobota od 10-tej do 14-tej.